KOLORY

POJEMNOŚĆ

 • Opakowanie 0,75 litra
 • Opakowanie 2,5 litra
 • Opakowanie 5 litrów

KARTA TECHNICZNA

OPIS

BETONDUR EKO-KOLOR to jednoskładnikowy materiał na bazie kopolimeru akrylowego i dodatków silikonowych, przeznaczony do wykonywania powłok zabezpieczających powierzchnie betonowe. Podłoża zabezpieczone BETONDUR EKO-KOLOR są estetyczne, odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki formule „SILICON PROTECTION SYSTEM”, materiał posiada podwyższoną odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz zmywanie.

ZASTOSOWANIE

BETONDUR EKO-KOLOR przeznaczony jest do wykonywania warstw dekoracyjno-ochronnych, skutecznie zabezpieczających powierzchnie betonowe przed pyleniem oraz osadzaniem się kurzu i brudu (przydomowe kotłownie, piwnice, składy, pomieszczenia techniczne itp.). Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

smart line terrace
BETONDUR EKO

Zamieszczone fotografie mają jedynie charakter poglądowy i przedstawiają możliwości zastosowania i wykorzystania produktów. Rzeczywisty wygląd powierzchni i pomieszczeń po zastosowaniu oferowanych materiałów może różnić się od przedstawionego na fotografiach.

PRODUKTY SMART LINE

 • BETONDUR HARDFLOOR przeznaczony jest do zabezpieczania podłoża betonowego np. w piwnicach, kotłowniach, przydomowych garażach, pomieszczeniach gospodarczych oraz wykonywania warstw ochronnych elementów i konstrukcji drewnianych (parapety, schody) a także powłok ochronnych konstrukcji stalowych
  HARDFLOOR
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania wszelkiego typu wymalowań ostrzegawczych i oznakowań informacyjnych (jak np. linie, strzałki, koperty, symbole ostrzegawcze i informacyjne) na parkingach, placach, w halach produkcyjnych oraz magazynach.
  LINE-MARKER
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania warstw dekoracyjno-ochronnych, skutecznie zabezpieczających powierzchnie betonowe przed pyleniem oraz osadzaniem się kurzu i brudu (przydomowe kotłownie, piwnice, składy, pomieszczenia techniczne itp.).
  EKO-KOLOR
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania wymalowań dekoracyjno-ochronnych powierzchni betonowych takich jak: elementy małej architektury, ogrodzenia, galanteria ogrodowa, słupy, murki itp.
  MAŁA ARCHITEKTURA I OGRODZENIA