KOLORY

POJEMNOŚĆ

 • Opakowanie 0,75 l
 • Opakowanie 2,5 l
 • Opakowanie 5 l
 • Opakowanie 10 l

KARTA TECHNICZNA

OPIS

BETONDUR MAŁA ARCHITEKTURA I OGRODZENIA jest jednoskładnikowym, wodorozcieńczalnym materiałem akrylowym, tworzącym powłoki o gładkiej fakturze, odporne na działanie warunków atmosferycznych. Paleta dostępnych kolorów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów dekoracyjnych na nowych oraz wymagających renowacji elementach betonowych.

ZASTOSOWANIE

BETONDUR MAŁA ARCHITEKTURA I OGRODZENIA przeznaczony jest do wykonywania wymalowań dekoracyjno-ochronnych powierzchni betonowych takich jak: elementy małej architektury, ogrodzenia, galanteria ogrodowa, słupy, murki itp.

betonowa balustrada
betonowy płot

Zamieszczone fotografie mają jedynie charakter poglądowy i przedstawiają możliwości zastosowania i wykorzystania produktów. Rzeczywisty wygląd powierzchni i pomieszczeń po zastosowaniu oferowanych materiałów może różnić się od przedstawionego na fotografiach.

PRODUKTY SMART LINE

 • BETONDUR HARDFLOOR przeznaczony jest do zabezpieczania podłoża betonowego np. w piwnicach, kotłowniach, przydomowych garażach, pomieszczeniach gospodarczych oraz wykonywania warstw ochronnych elementów i konstrukcji drewnianych (parapety, schody) a także powłok ochronnych konstrukcji stalowych
  HARDFLOOR
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania wszelkiego typu wymalowań ostrzegawczych i oznakowań informacyjnych (jak np. linie, strzałki, koperty, symbole ostrzegawcze i informacyjne) na parkingach, placach, w halach produkcyjnych oraz magazynach.
  LINE-MARKER
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania warstw dekoracyjno-ochronnych, skutecznie zabezpieczających powierzchnie betonowe przed pyleniem oraz osadzaniem się kurzu i brudu (przydomowe kotłownie, piwnice, składy, pomieszczenia techniczne itp.).
  EKO-KOLOR
 • Produkt przeznaczony jest do wykonywania wymalowań dekoracyjno-ochronnych powierzchni betonowych takich jak: elementy małej architektury, ogrodzenia, galanteria ogrodowa, słupy, murki itp.
  MAŁA ARCHITEKTURA I OGRODZENIA